In this article, you will get all information regarding Аржентина – Саудитска Арабия 1:2 (Развитие на мача по минути)

90+24′

КРАЙ НА МАЧА!

Саудитска Арабия победи Аржентина с 2-1.

Първа сензация в Катар! Саудитска Арабия разплака Аржентина и Лео Меси

виж детайлите

90+9′

Аржентинският натиск продължава да се проваля. Последните секунди…

84′

Шанс за Меси! Той получи топката на задна греда, но ударът му с глава попадна право в ръцете на вратаря.

82′

жълт картон за Абдулхамид.

80′

Меси стреля от свободен удар, но твърде неточно. Аржентинците все още не могат да се съвземат от студения душ в първите минути на второто полувреме.

79′

жълт картон за Ал Даусари.

74′

Атаките на аржентинците продължават, но селекцията на Ерве Ренар се брани много добре и не допуска сериозни опасности пред вратата си.

64′

Тайафико! Пропуск към Аржентина! Карамбол в наказателното поле на арабите и топката някак стигна до защитника Гаушо, но ударът му бе париран от вратаря. Аржентинският натиск нараства.

60′

Енцо Фернандес вместо това влиза в игра Леандро Паредес.

59′

Лисандро Мартинес замени Ромеро.

53′

ГООООООООО! АЛ ДАУСАРИ! 1:2! Великолепен гол на арабски футболист, който препарира аржентинския вратар с удар от границата на наказателното поле и завърши обрата! Вълнуващо начало на второто полувреме!

48′

ГООООЛ! АЛ ШЕХРИ! Саудитска Арабия шокирана от избора на Лионел Скалони! Нападателят на арабите навлезе в наказателното поле и успя да изравни резултата с много премерен удар в далечния ъгъл!

45′

ИГРАТА СЕ ВЪЗОБНОВЯВА!

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНЯХА ЦЕНИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ ТУК!

45+7′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+3′

Проблеми за Ерве Ренар. Ал Абид замени контузения саудитски капитан Ал Фарадж.

45′

Пет минути продължение

43′

Родриго Де Пол беше един от най-слабите играчи на Аржентина през първото полувреме, а ударът му тази минута само го потвърди. Топката прелетя около 7-8 метра над вратата.

35′

Нищо ново! Трети пропуснат гол на Аржентина. Меси изведе Лаутаро, който преодоля арабския вратар, но и този гол не беше зачетен заради засада.

Снимка 596060

източник: GettyImages

28′

ГООООЛ! ЛАУТАРО МАРТИНЕЗ!

НЕ! И тази цел е забранена. Лаутаро беше в засада.

26′
22′

Меси прати топката за втори път във вратата на съперника, но реферът вдигна флага – засада!

двадесет’

Саудитска Арабия излезе малко по-напред и отвори повече пространство за аржентинците. Папу Гомес отправи силен удар в 20-ата минута, но топката мина встрани.

единадесет’
Снимка 596056

десет

ГООООЛ! ЛИОНЕЛ МЕСИ Е ТОЧЕН ОТ БЯЛАТА ТОЧКА! Фли прати умело топката в долния ляв ъгъл!

осем’

ДУЗПА ЗА АРЖЕНТИНА! Домакините изпълниха символичен свободен удар, при който Мартинес се забави в наказателното поле. Съдията беше извикан да погледне ситуацията със системата ВАР и посочи празно място.

7′

Доста активно начало за основния фаворит на мача. Гаучосите натискаха съперника в собствената половина на терена и изглеждаше първият гол само въпрос на време.

2′

Шанс за Меси! Голямата звезда на Аржентина получи топката в наказателното поле на гостите и отправи техничен удар в долния ляв ъгъл, но саудитският вратар успя да спаси.