In this article, you will get all information regarding ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Аржентина 1-0 Саудитска Арабия, три гола не са зачетени “Гаучосите” – Световно първенство – Световно първенство

Аржентина и Саудитска Арабия завършиха наравно 1:0 в първия мач от група С на световното първенство в Катар.

ГЛЕДАЙТЕ МАЧА НА ЖИВО!

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАЙ-ДОБРИЯ ИГРАЧ НА МАЧА inbet ТУК!

Още във втората минута Лионел Меси можеше да открие резултата, но вратарят на националния отбор на Саудитска Арабия спаси. Звездата на Барселона и Аржентина Меси откри резултата в 10-ата минута, след като добре пласирана дузпа прати противниковия вратар в противоположния ъгъл.

В 22-ата минута Меси отново се озова зад защитата на съперника и завърши мача с точен удар с левия крак, но съдията вдигна засадата и голът не беше зачетен.

връзка1″>

Гъливер/Гети изображения

В 28-ата минута Лаутаро Мартинес получи невероятен пас зад защитата, който го изведе един срещу друг с вратаря на гостите и технично завърши удвояването на резултата, но след гледане на ВАР голът не беше зачетен.

Буквално седем минути по-късно нов пас на Меси към Лаутаро Мартинес, който отново умело завърши вратата на съперника, но този гол не беше зачетен заради засада.

В 43-ата минута аржентинецът Родриго де Пол имаше възможност да нанесе удар от центриране, но ударът му от границата на наказателното поле прелетя високо над гредата.

Стартови състави:

Аржентина: Емилиано Мартинес, Науел Молина, Кристиан Ромеро, Николас Отаменди, Николас Таляфико, Родриго де Пол, Леандро Паредес, Алехандро Гомес, Лаутаро Мартинес, Анел Ди Мария, Лионел Меси

Саудитска Арабия: Мохамед Алуайс, Ясер Алшахрани, Али Абдулаихи, Хасан Алтамбакти, Сауд Абдулхамид, Абдуела Алмалки, Мохамед Кано, Салман Алфарай, Ферас Албрикан, Салем Алдавсари, Салех Алшехри