In this article, you will get all information regarding САЩ 1-1 Уелс, Гарет Бейл изравнява от дузпа

88′

Тим Уеа заменен от Джордан Морис.

82′

ОТЛИЧЕН ЗА УЕЛС! 1:1!! ГАРЕТ БЕЙЛ! ГЛОБА! Осем минути преди последния съдийски сигнал Уелс намери начин да възстанови равенството. Арън Рамзи улови загубената топка и я прати в наказателното поле към Гарет Бейл. Там капитанът на символичните гости беше ненужно повален заради необмислената намеса на Уокър Цимерман и реферът Ал Джасим нямаше друг избор освен да отсъди дузпа. Естествено отговорната задача се пое от №11, който надигра безапелационно Търнър с 1:1.

79′

Бренън Джонсън става вторият чист централен нападател на Уелс. Излиза Неко Уилямс.

75′
Снимка 596004

източник: GettyImages

73′

Сергиньо Dest извън играта поради ДеАндре Йедлин.

73′

Хаджи Райт ще заеме място в челните редици поради Сержант.

73′

Юнус Муса ще бъдат заменени Акоста. Нова промяна за САЩ.

65′

Уестън Маккени приключва участието си в мача, той е заменен от Арънсън.

64′

ДЕЙВИС И МУР! Уелс започна сериозно да безпокои САЩ с непрестанните си кръстове. Още една топка даде резултат и Бен Дейвис можеше да изравни, ако не беше брилянтната игра на Мат Търнър, който изби топката от корнер. С него Кийфър Мур изпревари всички на първа греда, но не намери очертанията на американската врата.

56′
Снимка 596003

петдесет’

Тактическо нарушение Тим Рим, който спира обещаващ рейд на Гарет Бейл.

49′

С въвеждането на Кийфър Мур на полувремето Уелс добави сила и увереност в атаката си. “Драконите” опитаха да обърнат развоя още в 49-ата минута, когато бе предвидено кратко меле от корнер за символичните гости. В крайна сметка фаулът беше отсъден срещу вратаря на отбора на САЩ Мат Търнър.

46′
Снимка 596006

46′

Мениджърът на Уелс Роб Пейдж направи смяна на полувремето. Дан Джеймс беше заменен Кийфър Мур.

45′

ИГРАТА СЕ ВЪЗОБНОВЯВА! ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНЯХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА EFBET СЛЕД ПАУЗАТА!

45+2′

ПОЧИВКА!

45′

Крис Мефам за пореден път беше хванат от Пулишич и този път вече получи картон.

40′
Снимка 596001

39′

Гарет Бейл отива в краката на Юнус Муса и получава предупреждение.

35′

БРАВО ЗА САЩ! 1:0! ЕКИП WEA! Логичното събитие на стадион “Ахмад Бин Али” дойде в 35-ата минута, когато САЩ заслужено поведоха. Защитата на Уелс загуби две поредни атаки в центъра на терена, което отвори коридор за действията на Кристиан Пулишич. Номер 10 на янките хвърли страхотен пас към Тим Уеа, който излезе един на един срещу Хенеси до много готино завършване 1-0.

тридесет’
Снимка 595999

28′

Серхио Дест пробва късмета си в 28-ата минута с удар от далечна дистанция над гредата на Уейн Хенеси.

двадесет’

Отборът на Уелс изпитва големи затруднения да движи топката заради дълбокия натиск, който им оказват американците почти в наказателното поле на островитяните.

13′
Снимка 595995

12′

Уестън Маккени също извършва грубо нарушение, за което вижда жълтия цвят на картона.

единадесет’

Сергиньо Dest “Оперира” Неко Уилямс, за което получава жълт картон.

десет

ШАНС ЗА САЩ! Символичните домакини имаха страхотна възможност да открият сметка още в 10-ата минута. Тимъти Уеа използва скоростта си на крилото, за да влезе в наказателното поле на Уелс. Джо Роудън можеше да направи нещо много гадно за Драконите, като засече собствената си врата, но Уейн Хенеси беше на правилното място и някак спасен. Въпреки това атаката на САЩ продължи, движейки се на другия фланг. Оттам последва центриране на Sergeant, който се отправи напред, но пропусна мрежата на Уелс от близка дистанция.

Снимка 596000

3′

Като се има предвид, че американските фенове бяха на второ място по брой след чуждестранните на Мондиал 2022, изглеждаше съвсем логично САЩ да започнат мача от група B повече от амбициозно. Янките на Грег Берхалтер бързо си върнаха топката, без нито за миг да се страхуват от тежките битки, в които техните съперници от Уелс веднага се включиха.