In this article, you will get all information regarding Уелс 0-0 Иран, червен картон за британски вратар

87′

Дани Уорд замени Арън Рамзи

85′

Хенеси излезе и фаулира отцепилия се ирански нападател Мехди Тареми. Реферът първо му показа жълт картон, но след като огледа ситуацията, го замени с червен!

83′

Добър шанс за Уелс! Играч от символичното поле проби в наказателното поле и върна на границата на наказателното поле към Дейвис, който стреля, но вратарят се намеси!

78′

Чешми замени Ахмад Нуролахи.

77′

Итън Ампаду беше заменен от Джо Алън.

73′

Страхотно изпълнение на Уейн Хенеси. Сайед Езатолахи стреля точно, но не много силно от границата на наказателното поле, топката полетя към вратата, но вратарят се намеси и спаси Уелс от гол.

Снимка 596570

източник: GettyImages

72′

Иранците владееха инициативата и смело търсеха път към вратата на Уейн Хенеси. Ще има ли хит?

68′

Карим Ансарифард замени Сердар Азмун.

58′

Хари Уилсън беше заменен от Даниел Джеймс.

57′

Бренън Джонсън беше заменен от Конър Робъртс.

51′

Две греди за Иран! С бърза контраатака персите пробиха защитата на Уелс. Сардар Азмун излезе напред и стреля, но срещна левия стълб. В следващата ситуация Али Голизаде хвана отбитата топка и нацели далечната греда, а Азмун удари ръцете на Хенеси на почивката. Какъв провал за отбора на Карлос Кейрош.

Снимка 596568

45′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНЯХА ЦЕНИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ ТУК!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРА ЧАСТ!

45+4′

КРАЙ НА ЧАСТ ПЪРВА!

45+1′

Добра възможност за Иран! Азмун получи центриране, но от отлична позиция не успя да засече топката и да я изпрати.

45′

4 минути добавено време.

42′

Топката попадна в Хари Уилсън в центъра на наказателното поле и той стреля, но ударът му бе отлично блокиран от защитник.

29′

Бейл опита да стреля отдалеч, но вратарят лесно го улови.

Снимка 596560

23′

Аардар Азмун показа добра координация дълбоко в наказателното поле, достигайки до центриране от пряк свободен удар. Опитът му обаче бе по-прецизен и мина на сантиметри от левия стълб.

четиринадесет

Отменен гол на Иран! След груба грешка на Робъртс, който пусна безразсъдно дълъг пас и след мигновен пробив на иранците, топката стигна до голзаде на Али Голизаде, но след намеса на ВАР голът не беше зачетен.

12′

Шанс за Уелс внесе смут в защитата на Иран! Конър Робъртс изсече отдясно към Кийфър Мур, който стреля, но вратарят се намеси и спаси!